Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
1 Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Απόλλων Λεμεσού Β 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heritage Sports Club 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Απόλλων Λεμεσού 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ΑΠΟΠ Πάφου 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Aναγέννηση Γερμασόγειας 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ανόρθωση Αμμοχώστου 0 0 0 0 0 0 0 0
13 ΑΣΥΛ 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ΑΤΛΑΝΤΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Heritage Sports Club Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΕΛ Λεμεσού Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS Aναγέννηση Γερμασόγειας Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Απόλλων Λεμεσού Β Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΣΥΛ Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS ΑΠΟΠ Πάφου Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Απόλλων Λεμεσού Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Heritage Sports Club Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS ΑΕΛ Λεμεσού Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Απόλλων Λεμεσού Β Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS Απόλλων Λεμεσού Περισσότερα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Aναγέννηση Γερμασόγειας Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS ΑΣΥΛ Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS ΑΠΟΠ Πάφου Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS Απόλλων Λεμεσού Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS Heritage Sports Club Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Απόλλων Λεμεσού Β Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 17/3/2019 00:00 Περισσότερα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 17/3/2019 10:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΠΟΠ Πάφου 17/3/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS ΑΕΛ Λεμεσού 17/3/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 17/3/2019 10:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΣΥΛ 17/3/2019 10:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ 17/3/2019 11:00 Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS Απόλλων Λεμεσού Β Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β 3/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 24/2/2019 11:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 3/3/2019 09:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 3/3/2019 11:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Heritage Sports Club 3/3/2019 11:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS Απόλλων Λεμεσού 3/3/2019 12:30 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΕΛ Λεμεσού 27/1/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS ΑΣΥΛ 10/2/2019 12:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS ΑΠΟΠ Πάφου 17/2/2019 10:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 17/2/2019 11:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ 17/2/2019 12:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς 24/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 10/3/2019 00:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΠΟΠ Πάφου 3/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 3/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS Απόλλων Λεμεσού 3/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS Heritage Sports Club 3/2/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS Απόλλων Λεμεσού Β 3/2/2019 11:30 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 3/2/2019 12:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 3/2/2019 14:00 Περισσότερα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS ΑΕΛ Λεμεσού 20/1/2019 0 - 0 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 20/1/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS ΑΣΥΛ 20/1/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ 20/1/2019 10:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β 20/1/2019 10:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς 20/1/2019 12:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 20/1/2019 14:00 Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 13/1/2019 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 13/1/2019 11:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS Ανόρθωση Αμμοχώστου Β 13/1/2019 11:00 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 13/1/2019 12:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS Απόλλων Λεμεσού 13/1/2019 14:30 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS ΑΠΟΠ Πάφου 13/1/2019 15:00 Περισσότερα
Heritage Sports Club VS Απόλλων Λεμεσού Β 13/1/2019 16:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Heritage Sports Club 14/12/2018 16:30 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού VS ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς 16/12/2018 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ VS ΑΕΛ Λεμεσού 16/12/2018 10:00 Περισσότερα
ΑΠΟΠ Πάφου VS Aναγέννηση Γερμασόγειας 16/12/2018 0 - 0 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου VS ΑΣΥΛ 16/12/2018 10:00 Περισσότερα
Απόλλων Λεμεσού Β VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ 16/12/2018 0 - 0 Περισσότερα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β 16/12/2018 12:00 Περισσότερα
Ανόρθωση Αμμοχώστου Β VS Απόλλων Λεμεσού Β Περισσότερα
Heritage Sports Club VS ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 8/12/2018 13:30 Περισσότερα
Aναγέννηση Γερμασόγειας VS Ανόρθωση Αμμοχώστου 9/12/2018 10:00 Περισσότερα
ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Β VS Απόλλων Λεμεσού 9/12/2018 11:00 Περισσότερα
ΑΣΥΛ VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ 9/12/2018 12:00 Περισσότερα
ΑΕΛ Λεμεσού VS ΑΠΟΠ Πάφου 9/12/2018 12:00 Περισσότερα
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς VS ΑΤΛΑΝΤΑΣ Πάφου Γ 9/12/2018 15:00 Περισσότερα

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 19 15 4 34
2 Κεραυνός 19 14 5 33
3 ΑΠΟΕΛ 19 11 8 30
4 Απόλλων 19 9 10 28
5 ΕΘΑ 19 8 11 27
6 Ομόνοια 19 7 12 26
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 19 7 12 26
8 Ε.Ν. Παραλιμνίου 19 5 14 24

20η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων LS 20/3/2019 19:00
2 ΑΠΟΕΛ VS ΕΘΑ 20/3/2019 19:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS ΕΚΑ ΑΕΛ 20/3/2019 19:00
4 Ομόνοια VS Ε.Ν. Παραλιμνίου TV 21/3/2019 19:00

Instagram