Δυτική Περιφέρεια - Α' Φάση - Γ' Όμιλος

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
1 Utah Jazz (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Α') 4 4 0 0 158 38 0 8
2 Oklahoma City Thunder (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Α') 4 3 1 0 81 70 0 7
3 Minnesota Timberwolves (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Β') 4 2 2 0 44 62 0 6
4 Denver Nuggets (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Γ') 4 1 3 0 17 93 0 5
5 Portland Trailblazers (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Β') 4 0 4 0 27 64 0 4
Utah Jazz (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Α') VS Denver Nuggets (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Γ') 5/12/2018 48 - 3 Περισσότερα
Portland Trailblazers (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Β') VS Minnesota Timberwolves (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Β') 5/12/2018 7 - 8 Περισσότερα
Oklahoma City Thunder (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Α') VS Utah Jazz (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Α') 5/12/2018 14 - 48 Περισσότερα
Denver Nuggets (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Γ') VS Portland Trailblazers (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Β') 5/12/2018 8 - 7 Περισσότερα
Minnesota Timberwolves (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Β') VS Oklahoma City Thunder (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Α') 5/12/2018 15 - 18 Περισσότερα
Utah Jazz (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Α') VS Portland Trailblazers (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Β') 27/11/2018 27 - 10 Περισσότερα
Denver Nuggets (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Γ') VS Oklahoma City Thunder (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Α') 27/11/2018 4 - 28 Περισσότερα
Minnesota Timberwolves (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Β') VS Utah Jazz (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Α') 27/11/2018 11 - 35 Περισσότερα
Portland Trailblazers (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Β') VS Oklahoma City Thunder (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Α') 27/11/2018 3 - 21 Περισσότερα
Minnesota Timberwolves (Γυμνάσιο Απ. Παύλου Β') VS Denver Nuggets (Γυμνάσιο Αγίου Θεοδώρου Γ') 27/11/2018 10 - 2 Περισσότερα

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 19 15 4 34
2 Κεραυνός 19 14 5 33
3 ΑΠΟΕΛ 19 11 8 30
4 Απόλλων 19 9 10 28
5 ΕΘΑ 19 8 11 27
6 Ομόνοια 19 7 12 26
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 19 7 12 26
8 Ε.Ν. Παραλιμνίου 19 5 14 24

20η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων LS 20/3/2019 19:00
2 ΑΠΟΕΛ VS ΕΘΑ 20/3/2019 19:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS ΕΚΑ ΑΕΛ 20/3/2019 19:00
4 Ομόνοια VS Ε.Ν. Παραλιμνίου TV 21/3/2019 19:00

Instagram