Ανατολική Περιφέρεια - Α' Φάση - Β' 'Ομιλος

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
1 Cleveland Cavaliers (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Α’) 4 4 0 0 116 17 0 8
2 Detroit Pistons (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Β’) 4 3 1 0 53 51 0 7
3 Chicago Bulls (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Α’) 4 2 2 0 40 34 0 6
4 Indiana Pacers (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Γ’) 4 1 3 0 15 69 0 5
5 Milwaukee Bucks (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Β’) 4 0 4 0 10 63 0 4
Chicago Bulls (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Α’) VS Indiana Pacers (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Γ’) 6/12/2018 14 - 0 Περισσότερα
Milwaukee Bucks (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Β’) VS Detroit Pistons (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Β’) 6/12/2018 0 - 15 Περισσότερα
Cleveland Cavaliers (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Α’) VS Chicago Bulls (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Α’) 6/12/2018 14 - 6 Περισσότερα
Indiana Pacers (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Γ’) VS Milwaukee Bucks (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Β’) 6/12/2018 8 - 6 Περισσότερα
Detroit Pistons (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Β’) VS Cleveland Cavaliers (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Α’) 6/12/2018 4 - 39 Περισσότερα
Chicago Bulls (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Α’) VS Milwaukee Bucks (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Β’) 29/11/2018 10 - 2 Περισσότερα
Indiana Pacers (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Γ’) VS Cleveland Cavaliers (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Α’) 29/11/2018 5 - 33 Περισσότερα
Detroit Pistons (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Β’) VS Chicago Bulls (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Α’) 29/11/2018 18 - 10 Περισσότερα
Milwaukee Bucks (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Β’) VS Cleveland Cavaliers (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Α’) 29/11/2018 2 - 30 Περισσότερα
Detroit Pistons (Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας Β’) VS Indiana Pacers (Γυμνάσιο Παλλουριώτισσας Γ’) 29/11/2018 16 - 2 Περισσότερα

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 19 15 4 34
2 Κεραυνός 19 14 5 33
3 ΑΠΟΕΛ 19 11 8 30
4 Απόλλων 19 9 10 28
5 ΕΘΑ 19 8 11 27
6 Ομόνοια 19 7 12 26
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 19 7 12 26
8 Ε.Ν. Παραλιμνίου 19 5 14 24

20η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων LS 20/3/2019 19:00
2 ΑΠΟΕΛ VS ΕΘΑ 20/3/2019 19:00
3 Πετρολίνα ΑΕΚ VS ΕΚΑ ΑΕΛ 20/3/2019 19:00
4 Ομόνοια VS Ε.Ν. Παραλιμνίου TV 21/3/2019 19:00

Instagram