Ορισμοί (19 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 16η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χ''Στάθης Γιώργος

Διαιτητής Β': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Καραμπάλης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Φιλίππου Χρίστος

Χειριστής 24': Πέτρου Νικόλας


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 16η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Α' Λύκειο Ακης Κλεάνθους

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Γαβριήλ Διάνα

Χρονομέτρης: Κκέλη Μαρία

Χειριστής 24': Δρυμιώτης Κωνσταντίνος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Β' Φάση - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Β' Φάση - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 13:30

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Β': ΧΠαύλου Παναγιώτης

Κριτές

Σημειωτής: Φιλίππου Χρίστος

Χρονομέτρης: Πέτρου Νικόλας

Χειριστής 24': Φιλίππου Χάρης


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 16η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 13:30

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χ''Στάθης Γιώργος

Διαιτητής Β': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Ξενοφώντος Θεοφάνης

Χρονομέτρης: Αντωνιάδου Ελενα

Χειριστής 24': Ενωτιάδου Γεωργία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Α' ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 9η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 14:00

Αίθουσα: Λύκειο Κύκκου Πάφου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Κκέλη Μαρία

Χρονομέτρης: Δρυμιώτης Κωνσταντίνος

Χειριστής 24': Γαβριήλ Διάνα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 12η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Κίτιον Αθλητικό Κέντρο

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αναστόπουλος Γιάννης

Διαιτητής Β': Νικολάου Νίκος

Κριτές

Σημειωτής: Μάρκου Παναγιώτης

Χρονομέτρης: Παναγιώτου Κώστας

Χειριστής 24': Μουχτάρης Μάριος


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 12η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 16:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Κυπριανού Κωνσταντίνος

Κριτές

Σημειωτής: Πελαβά Νίκος

Χρονομέτρης: Αργυρού Χρίστος

Χειριστής 24': Ιωαννίδης Μάριος


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 12η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 17:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Φιλίππου Στέλιος

Διαιτητής Β': Μπομπότης Στέφανος

Κριτές

Σημειωτής: Νταβητιάν Ντέηβιτ

Χρονομέτρης: Ξενή Μαρία

Χειριστής 24': Οικονόμου Ιουλία


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 12η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 17:00

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Βαρνάβα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κασκίρης Σταύρος

Διαιτητής Β': Ηλία Ηλίας

Κριτές

Σημειωτής: Γεωργίου Αντώνης

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Πόλυς

Χειριστής 24': Πατσαλίδης Γιώργος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Γ' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Γ' ΦΑΣΗ - ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας

Ημερομηνία: 23/4/2019

Ώρα Έναρξης: 18:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κυπριανού Κωνσταντίνος

Διαιτητής Β': Λελλούδας Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Ιωαννίδης Μάριος

Χρονομέτρης: Αργυρού Χρίστος

Χειριστής 24': Πελαβά Νίκος


ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 21 17 4 38
2 Κεραυνός 21 15 6 36
3 ΑΠΟΕΛ 21 13 8 34
4 ΕΘΑ 21 9 12 30
5 Απόλλων 21 9 12 30
6 Ομόνοια 21 8 13 29
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 21 7 14 28
8 Ε.Ν. Παραλιμνίου 21 6 15 27

2ος Αγώνας Σειράς

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Πετρολίνα ΑΕΚ TV 23/4/2019 19:00

Instagram